CZ EN

O nás

Společnost Mediform byla založena na počátku roku 1994 a jejím hlavním cílem se stala distribuce speciálních zdravotnických materiálů.

Cílevědomé naplňování vize - „Být spolehlivým dodavatelem vysoce kvalitního zdravotnického materiálu s důrazem na inovativní řešení a nové technologie" - se odráží i v obchodní úspěšnosti. Našimi zákazníky jsou všechna významná nemocniční zařízení v České Republice, dále pak soukromé ambulance specialistů, lékárny a veterinární kliniky, kteří dlouhodobou spoluprací oceňují především náš osobní přístup, spolehlivost a nadstandardní obchodní servis. Spolu s našimi partnerskými společnostmi na Slovensku a v Rakousku jsme silnou a stabilní distribuční skupinou.V současné době působíme v těchto klinických oblastech:

  • Intenzivní péče a operační sály
  • Intervenční radiologie a mamografie
  • Intervenční kardiologie
  • Urologie
  • Gastroenterologie
  • Veterinární medicína


Disponujeme velkými skladovacími prostory, splňující veškeré požadavky na logistiku zdravotnických prostředků. Samozřejmostí je certifikace v systému řízení kvality ISO 13485 pro zdravotnické prostředky. Garantovaná funkce systému je každoročně úspěšně prověřována audity renomované společnosti TÜV-SÜD Česká republika.

Řízení procesní kvality by ovšem nebylo možné bez personálního řízení a kvalitního pracovního kolektivu.
Výběr a stabilita zaměstnanců včetně neustálé odborné edukace je základním stavebním kamenem společnosti Mediform, neboť zejména lidé dělají firmu, respektive dobrou firmu.


Jsme profesionální tým.